Şevket Çoruh ilk kez itiraf etti! Arka Sokaklar'ı neden bıraktığını ayrıntılarıyla anlattı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisine veda eden Şevket Çoruh şimdilerde Sıcak Kafa dizisiyle gündemde. Oyuncudan samimi itiraflar geldi. Şevket Çoruh, Arka Sokaklar dizisini neden bıraktığını anlattı. Çoruh tüm gerçekleri açığa döktü

Şevket Çoruh ilk kez itiraf etti! Arka Sokaklar'ı neden bıraktığını ayrıntılarıyla anlattı
Yayınlanma Tarihi : 10 Aralık 2022 16:04

YouTube'de İnci Sözlük kanalının yayınına konuk olan Şevket Çoruh özel açıklamalarda bulundu. İlgili röportajda Arka Sokaklar'dan neden ayrıldığını da açıkladı. 

Kendisine yöneltilen "Arka Sokaklar'dan ayrılırken ne düşündün ağabey? Sence bu son sana yakıştı mı? Neden ayrıldın?" şeklindeki soruya da cevap veren Çoruh, ayrılık sebebini ilk kez bu kadar net açıkladı:

"Tabi ki çok önemli ama 17 yıl sonra neden ayrıldın cümlesi birazcık şey geliyor bana... Birincisi çok yoruldum, ikincisi tiyatroyla beraber devam ettirmek de çok zordu. Ki pandemi dönemi, 19 ay tiyatro öksüz kaldı. Kapalı kaldı ve orayı tekrar toparlamam gerekiyordu.

640xauto.jpg

Birçok sebebi var ama dediğim gibi ben de yoruldum. Aslında çok sevdiğim bir karakter olmasına rağmen... Asıl sebep de bu aslında.

Başka karakterler oynamak, başka işler yapmak muhakkak ama bir yandan da birazcık dinlenmek. Tiyatroya birazcık özen göstermek... 17 sene boyunca hiçbir kış filmim yok mesela. Yazları sinema filmi çeken, kışları dizide oynayan bir insan haline gelmiştim. Ama şimdi daha başka projelerin içerisinde olmak için başka bir fırsat oldu benim için."

Kaynak: Mynet.com