Şeyma Subaşı'nın imalı son paylaşımları kafaları karıştırdı

Evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Eski eşi Acun Ilıcalı kızı Melisa ile bir poz verdi. Bu poz sonrası Subaşı'nın hamlesi ise dikkat çekti

Şeyma Subaşı'nın imalı son paylaşımları kafaları karıştırdı
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2022 15:52

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden birisi de kuşkusuz Şeyma Subaşı. Şeyma Subaşı bu kez de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı'nın paylaşımları kafaları karıştırdı. Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa'yla pozunu paylaşmasından sonra Subaşı kızını özlediğine dair paylaşımlar yaptı.

 Şeyma Subaşı bununla da kalmadı ve ağlamaklı halini paylaşarak "Sanırım bunu paylaşmamalıydım ama zaten paylaştım" dedi.

156538-x.webp

ACUN'A GÖNDERME

Şeyma Subaşı'nın söz konusu paylaşımları Acun Ilıcalı'ya gönderme mi yapıyor sorularının sorulmasına neden oldu.

Şeyma Subaşı daha sonraki paylaşımında ise "Akıllı bir insan zirvedeyken daha mütevazi olmak gerektiğini ancak dokunulmaz olduğunu düşündüğünde tepeden düştüğünde anlar" yazdı.

 Bu sözler Acun Ilıcalı'ya gönderme olarak algılanırken ikilinin arasının bozulduğuna dair söylentiler sosyal medyada konuşulmaya başladı. Şeyma Subaşı bununla da kalmadı ve kendisine gelen bir mesajı da yayınladı.

156540-x.webp

ŞEYMA KIZINI GÖREMİYOR MU?

İddialar bununla da sınırlı değildi. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Şeyma Subaşı acaba kızını mı göremiyor yorumlarının sorulmasına yol açtı.

156539-x.webp

Şeyma Subaşı'ya gelen mesajda "Çok üzgünüm senin adına Melisa bu dönemlerini yaşlarını tekrar yaşamayacak ve annesi olarak yanında değilsin. Canım benim ruhu güzel kadınsın. Umarım ayrılmamak üzere birleşirsiniz" yazıyordu.

156539-x-001.webp

Subaşı ise bu mesajı yayınlayarak "Bütün destekleriniz için amin diyorum" dedi.

Kaynak: Yerelingundemi.com