Şeyma Subaşı’nın paylaşımları artık paralı! Aylık abonelik ücreti de belli oldu

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evlenmeye hazırlanan Şeyma Subaşı, Instagram hesabı için ücretli abonelik getirme kararı aldı. Şeyma Subaşı bundan böyle özel paylaşımları için abonelik ücreti alacak

Şeyma Subaşı’nın paylaşımları artık paralı! Aylık abonelik ücreti de belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 18 Mart 2023 17:07

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilimizde ağır yıkımlara neden olan depremlerin ardından 400 bin takipçisini kaybeden Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımlarına şimdi de abonelik hakkı getirdi. Şeyma Subaşı, belli bir miktar karşılığında özel hayatıyla ilgili bundan böyle takipçilerine özel paylaşımlar yapacak.

ŞEYMA'YA ABONE OLMAK AYLIK 67 TL OLACAK


Bir teknoloji şirketinin sosyal medya kullanıcılarına abonelik hakkı tanımaya başladı. Uygulamayı Türkiye’de kullanan ilk isim ise Şeyma Subaşı oldu. Instagram hesabından “Seyahatlerimden ve hayat yolculuklarımdan daha fazlasını görmek için” diyerek takipçilerine aboneliğe çağıran Şeyma Subaşı’nın özel hayatını takip etmenin aylık bedeli ise 66.99 TL.

400 BİN KİŞİ  PROTESYO EDİP ONU TAKİBİ BIRAKMIŞTI


Türkiye'de yaşanan deprem felaketine duyarsız kalan ve kısa sürede paylaşımlar yapmaya devam eden Şeyma Subaşı’nı 400 bin kişi takibi bırakarak onu protesto etmişti.

seyma-subasi-2.jpg