Simit açıklamasıyla tepki çekmişti. Hülya Avşar'dan yeni açıklama! Biz hayatımızdan çok memnunuz

Geçen yıl ekonomik krizle ilgili olarak 'Simit' açıklaması yapan Hülya Avşar büyük tepki çekmişti. Avşar kızı yine konuştu. 'Biz hayatımızdan çok memnunuz, her şeyi dert etmiyoruz' diyen Hülya Avşar'dan yine olay olacak sözler geldi

Simit açıklamasıyla tepki çekmişti. Hülya Avşar'dan yeni açıklama!  Biz hayatımızdan çok memnunuz
Yayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2022 15:22

Yüksek enflasyon ve hayat pahalılığı çok sayıda vatandaşı zor durumda bırakırken şarkıcı Hülya Avşar geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada  ''Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bugünler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum'' ifadelerine yer vermiş ve büyük tepki çekmişti.

Hülya Avşar yine dikkat çeken bir açıklama yaptı. Bu kez simit açıklaması gibi değildi ama daha çok kendi durumu hakkında bilgi verdi. 

İşte Hülya Avşar'ın o açıklamaları

Ünlü şarkıcı şimdi de "Şu anda hayatımızdan çok memnunuz. Hayat bakış açısından dolayı memnunuz. Her şeyi dert edip problem yapmaktansa sporumuzu yapıyoruz. Her şey hep kötüye gitmez, iyiye de gitmez. İyi kötüye döner, kötü iyiye döner. Bizim açımızdan her şey yolunda gidiyor" dedi.

Kaynak: tv100.com