Sinem Kobal'dan Ömer dizisinin setine sürpriz ziyaret

Selahattin Paşalı ile Gökçe Bahadır'ın başrollerindeki Ömer dizisinin setine Sinem Kobal'dan ziyaret

Sinem Kobal'dan Ömer dizisinin setine sürpriz ziyaret
Yayınlanma Tarihi : 03 Nisan 2024 19:03

Sinem Kobal, uzun bir süredir ekranlardan uzak kalmış olsa da, son olarak Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'in setine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ünlü oyuncunun setteki görüntüleri hayranlarını heyecanlandırdı.
 

Kobal, set ziyareti sırasında dizinin oyuncuları ve ekip arkadaşlarıyla bir araya geldi. Ömer dizisinin hayranları, Sinem Kobal'ın set ziyaretine oldukça sevindi. Uzun süredir ekranda göremedikleri oyuncunun bu sürpriz ziyaretiyle mutlu oldular.
 

Uzun süredir ekralardan uzak olan Sinem Kobal, Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'in setine ziyarete gitti. Ünlü isim, bu anları takipçileriyle paylaştı.Kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında dünyaevine giren Sinem Kobal, 2020'de ilk kızı Lalin'i 2022 senesinde de Leyla'yı kucağına almıştı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve kızlarıyla ilgilenen Sinem Kobal, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

"DAYIYI ZİYARET"

Ünlü isim, son olarak Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Selahattin Paşalı'nın başrolleri paylaştığı Ömer setini ziyaret etti.

Kızı Lalin ile birlikte Ömer setine giden Kobal, bu anları "Dayıyı ziyaret" notuyla dizinin yönetmeni Cem Karcı'yı etiketleyerek paylaştı.