Somer Sivrioğlu koruma ordusuyla dolaşıyor iddialarına yanıt verdi! Vicdan çağrısı yaptı

MasterChef jürisi Somer Sivrioğlu'nun korumalarla dolaştığı görüntüler sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuş ve büyük olay olmuştu. tv8 ekranlarının yıldızı Somer Sivrioğlu ise dolaşıma sokulan görüntülere gelen eleştirilere ateş püskürdü!

Somer Sivrioğlu koruma ordusuyla dolaşıyor iddialarına yanıt verdi! Vicdan çağrısı yaptı
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2022 19:52

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında Jüri üyesi olan Somer Sivrioğlu hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Somer Sivrioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla medya sitelerini suçlayarak korumasının veya güvenliğinin olmadığını belirtti.

İddiaları yalanlayan Somer Sivrioğlu şunları söyledi.

Olayın özeti; Cumartesi İzmirli dostlarla bir buluşma gerçekleştirdik. Ekibimden sadece soğuk şefim vardı. Yemek yaptık, sonrasında mümkün olduğunca sevenle resim çektik sahneden… Sürem bitince, bir sonraki sunuma yer açmak için çabucak uzaklaştım.

182641.jpg

O sırada restoranların önünden çekilen bir görüntüyle iki gündür sanki bu ülkede yapılması gereken gerçek haberler yokmuşçasına ne ‘şişmanlığım’ kaldı, ne ‘görgüsüzlüğüm'. Hele bunu yapanların bazıları sevip, saydığımız haberciler olunca çok üzüldüm. Benim değil altı, bir güvenliğim bile yok! Neden olsun ki? Maça, yemeğe, sokağa, yürüyüşe hep yalnız veya yanımdakilerle çıkıyorum.

Hayatın tam da içinde yaşıyorum. Vicdan ve adalet hepimize ama en çok da medya öncülerine lazım.

Kaynak: Halktv.com.tr