Survivor Aleyna'dan çok konuşulacak açıklama! Her şeyi geride bırakıyor...

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasıyla herkesin tanıdığı isim haline gelen Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul'u terk ederek Berlin'e yerleşeceğini açıkladı. Kalaycıoğlu'nun sebebi ise herkesi şaşırttı.

Survivor Aleyna'dan çok konuşulacak açıklama! Her şeyi geride bırakıyor...
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2023 22:04

ODA TV'de yer alan habere göre; Survivor yarışmasıyla tanına Aleyna Kalaycıoğlu, önceki akşam Karaköy’de görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kalaycıoğlu, yeni şarkı çıkartmaya hazırlandığının müjdesini verdi. Sözlerinin kendisine ait olduğu şarkıya, popüler bir rapçinin de olacağını söyleyen şarkıcı, “Rapçi sürpriz olsun, önümüzdeki hafta stüdyoya giriyoruz. Eylül ayının son günlerinde şarkı çıkmış olacak” açıklamasında bulundu.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-002.jpg

'YERBİLİMCİLERİN BENİ SÖYLEDİĞİ KORKUTUYOR' 

Şubat ayında yaşanan depremden dolayı psikolojisinin iyi olmadığını söyleyen Kalaycıoğlu, beklenen depremlerden dolayı çok korktuğunu anlatarak Berlin’e yerleşmeyi düşündüğünü belirtti. Şarkıcı, "Ülkemi çok seviyorum. Evim burada tabii ki burada yaşamak istiyorum ama yer bilimcilerinin söyledikleri de beni korkutuyor. O yüzden bir süre Berlin’de yaşayacağım. Orada da müzik yapmaya devem edeceğim. Sık sık da Türkiye’ye geleceğim” açıklamalarında bulundu.