Survivor Ogeday gerçeği açıkladı! Herkesi derinden üzmüştü

Survivor All Star'a damga vuran isimler arasında yer alan Ogeday Girişken hakkındaki bir gelişme tüm hayranlarını şaşkına uğratmıştı. Gerçek ortaya çıktı

Survivor Ogeday gerçeği açıkladı! Herkesi derinden üzmüştü
Yayınlanma Tarihi : 07 Ağustos 2022 14:25

Tüm Türkiye bugün Ogeday'ın paylaşımını konuşuyor. Kısa sürede sosyal medyada hızla yayılan kayıp ilanı daha sonra gazete manşetlerine de çıkınca Ogeday mecburen açıklama yapmak zorunda kaldı! Neyseki gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. 

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da Nisa ile yaşadığı aşk ile adını duyuran Ogeday Girişken geçtiğimiz gün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla denizde kaybolan ve 3 gündür aranan İsmail Nayman Arık için herkesten dua istemiş ve sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı.

HERKESİ ÜZÜNTÜYE BOĞDU

Konuyla ilgili olarak Ogeday paylaşımında, "Babam 3 gündür Edremit Körfezi'nde aranıyor! Dualarınızı esirgemeyin lütfen" ifadelerine yer vermişti.

Bu gelişme üzerine çok sayıda hayranı Ogeday için seferber olmuş ve ona hem geçmiş olsun mesajları hem de dua mesajları göndermişti. Kısa süren bu şok olayın ardından gerçek çok başka çıktı. Söz konusu paylaşımın medyada da olay olmasının ardından  Ogeday açıklama yapmak zorunda kaldı. 

KENDİ BABASI DEĞİLMİŞ

Ogeday paylaşımında, "Arkadaşlar benim babam değil bir arkadaşımın babası için paylaştım ama ilginiz için teşekkürler... Arkadaşım için destek olursanız çok sevinirim" ifadelerini kullanarak kendi babası olmadığını açıkladı. 

Öte yandan tv100.com'da Ogeday'ın söz konusu paylaşımını sayfalarına taşıdı. İşte o fotoğraf

2-dbz9.png