Tarkan yine parayı götürecek! Yılbaşı gecesi için alacağı rakam tam 1 milyon euro

Kendi Almanya'da yaşıyor ancak gelirlerini Türkiye'den elde ediyor. Tarkan'a yılbaşı gecesi için 1 milyon Euro ödenecek olması gideceği yerde halkın tepkisini çekti. Bu parayla çok daha güzel işler yapılırdı diyen vatandaşlar sitem ettiler!

Tarkan yine parayı götürecek! Yılbaşı gecesi için alacağı rakam tam 1 milyon euro
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2022 13:47

Şarkılarının yanı sıra rol aldığı reklam projeleriyle sık sık adından söz ettiren Megastar Tarkan'ın yılbaşı programı açıklandı. 1 MilyonEuro ödeme alacak olan Tarkan konserini ise vereceği yeri belirledi. Alacağı ücret şimdiden gideceği yerde tepki çekti

Ünlülerin yavaş yavaş yılbaşı programları belli olmaya başladı. Tarkan yavru vatan Kıbrıs'ta sahne alacak. Tarkan'a 1 milyon euro ödeme yapılacak.

Kıbrıs'ta yaşayan çok sayıda kişi ise bu rakama tepki gösterdiler. Bu parayla Lefkoşa olmak üzere çok sayıda şehre çok daha iyi işler yapılabileceğine dikkat çeken ada halkı ödenecek bu rakamı çok uçuk buldular.

Tarkan'ın 1 gece için alacağı bu rakam Türkiye'de de çok konuşulacağa benziyor..

ozan-colakoglu-feat-tarkan-ask-gitti-bizden-7710103-46160-1920x1080.jpg

Uzun bir süredir Almanya'da yaşayan Tarkan'ın konser gelirlerini ise Türkiye ve Kıbrıs'tan elde etmesi zaman zaman eleştiri konusu oluyordu. 

Geçen yılbaşı Mısır'da hayranlarıyla buluşan sanatçı, bu sene yeni yılı Kıbrıs'ta karşılamak için masaya oturdu. Megastar'ın yılbaşı sahnesi için 1 milyon Euro alacağı öğrenildi. 

Tarkan'ı dinleyerek yeni yıla girmenin rakamı ise henüz bilinmiyor.

Kaynak: TGRThaber.com.tr