Tartışma giderek büyüyor.... Dilan Polat ve Esra Balamir arasında 1+1 ev kavgası!

Dilan Polat, Esra Balamir’in açıklamalarına ateş püskürdü ve uzun süre sonra suskunluğunu bozdu.

Tartışma giderek büyüyor.... Dilan Polat ve Esra Balamir arasında 1+1 ev kavgası!
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2023 00:28

Bir süredir gündemden düşmeyen Dilan Polat suskunluğunu sonunda bozdu. Şarkıcı Esra Balamir’in konuk olduğu programda, Dilan Polat hakkında, "Evine de gittim. 1+1 apartman dairesinde oturuyordu" demesiyle Dilan Polat çileden çıktı ve iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı.

CNN Türk'ün haberine göre; 2. Sayfa programına konuk olan Esra Balamir, konuk olduğu programda, bir zamanlar Dilan Polat’ın klip çekiminde kameraman olarak çalıştığını söyleyerek, "Dilan bir şekilde bana ulaştı. ‘Ben fotoğrafçıyım' dedi. ‘Demet Hanım'ın doğum fotoğraflarını çekmek isterim.’ dedi. O dönem de bir organizasyon vardı ‘fotoğrafçı lazım mı’ diye sordum. ‘Evet’ dediler. Ben de Dilan'ı çağırdım. 'Toplu taşımayla geleceğim beni alır mısın' dedi. Kendisini gittim otobüs durağından aldım" dedi.

DİLAN POLAT İDDİALARA İSYAN ETTİ

Bir süredir paylaşımlarına ara veren Dilan Polat, günler sonra paylaşım yaparak katıldığı programda kendisi hakkında konuşan şarkıcı Esra Balabir’in sözlerine cevap verdi. Sessizliğini bozan Dilan Polat , Balamir'in "Evine de gittim. 1+1 apartman dairesinde oturuyordu. Sonradan zenginliğini görünce inanamadım" sözlerine "Yalan! 1+1 eve bakıcı Nilda, ben ve Engin nasıl sığalım? Bakıcı evde kapak fotosu çekerken yemekler hazırladı ikram etti. 1+1 evim hiç olmadı." sözleriyle iddiaları yalanladı. 

Etiketler :