Taylor Swift başarıya doymuyor! Bu kez 'Yılın Kişisi' seçildi...

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, başarıdan başarıya koşuyor. Dinlenme rekorları kıran yıldız şarkıcı Swift, bu kez dünyanın en prestijli dergisi Time'nin kapağında '2023 Yılın Kişisi' olarak yer aldı.

Taylor Swift başarıya doymuyor! Bu kez 'Yılın Kişisi' seçildi...
Yayınlanma Tarihi : 06 Aralık 2023 21:53

12 Grammy ödülü sahibi Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Taylor Swift başarıya doymuyor. Billboard Top 200 listesine ilk 5'te onlarca kez yer alan, Billboard Hot 100 listesinin ilk 10'unun tamamını kaplayan ve son olarak MTV Video Müzik Ödülleri'nde 7 ödül alarak adını tarihe yazdıran ünlü şarkıcı Swift başarılarına bir yenisini daha ekledi. 

Taylor Swift, Yılın Kişisi seçildi. Time dergisi, her yıl olduğu gibi, tüm yıla damgasını vuran ismi kapağına taşıdı.

ekran-goruntusu-2023-12-02-184012-001.png

'Taylor Swift Işık Kaynağı Oldu'

Time dergisi editörü Sam Jacobs, Taylor Swift hakkında; ''Çok sayıda kurumun başarısız olduğu bölünmüş bir dünyada, Taylor Swift sınırları aşmanın ve bir ışık kaynağı olmanın bir yolunu buldu. Bugün gezegende başka hiç kimse bu kadar çok insanı bu kadar iyi hareket ettiremez. Bu başarıyı elde etmek genellikle gezegenlerin hizalanmasına ve kadere bağladığımız bir şeydir, ancak yıldızlara çok fazla itibar etmek onun yeteneğini ve gücünü göz ardı etmek demektir'' ifadelerini kullandı.

adsiz3-002.jpg

'Kariyerimde Büyük Bir Dönüm Noktası'

Amerikalı şarkıcı Swift, "Kariyerimde 20 yıl boyunca iniş çıkışlar yaşadım. Bana bir taç verildi ve daha sonra geri alındı. 33 yaşımda bu ünvana layık görülmeyi kariyerimde büyük bir dönüm noktası olarak görüyorum" dedi. 

Etiketler :