TOGG almak için iki aracını satan Sinan Akçıl aldığı araçla alay konusu oldu

Togg alabilmek için iki tane aracını satan Sinan Akçıl şaşırtan bir karar vererek başka bir araç satın aldı. Aldığı aracın markasını duyanlar Sinan Akçıl'a tepki gösterdiler

TOGG almak için iki aracını satan Sinan Akçıl aldığı araçla alay konusu oldu
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2023 10:52

Mynet.com sitesinin derlediği habere göre; Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg’u yere göğe sığdıramayan Sinan Akçıl araç çıkar çıkmaz elindeki otomobillerini satmıştı.

"Yakın zamanda inşallah iki aracımı da sattım, Togg almak ve tek araba kullanmak istiyorum. Sadece konserlere gidip geldiğimiz bir minibüsümüz var. Togg gelince o da gidecek. Ben 3 araçtan vazgeçip, yerli ve milli Togg'u kullanmayı tercih ettim" diyen Sinan Akçıl araca ulaşamayınca bomba bir hamle yaptı.

Akçıl sipariş verdiğini ve sıra beklediğini ifade ederek Tesla aldığını açıkladı. "Gurur duyduğum bir proje. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyorum. Çok başarılı bir iş" diyen Akçıl Araçsız kaldığı ve Togg’u beklediği için birkaç gün önce 3.2 milyon TL'ye Tesla marka otomobil satın alarak olay oldu.

640xauto-001.jpg

ÖZEL PLAKA DA YAPTIRMAYI İHMAL ETMEDİ

Akçıl, siparişi geldiği an diğer araçları kullanmayacağını belirtti. Sinan Akçıl ayrıca "Tesla’ya da plakamı ‘TC’ yaptırdım. Türk olmaktan gurur duyuyorum ve bunu da göstermek istedim” ifadelerini kullandı.

Etiketler :