Tuğçe Tayfur, evlenmeye karar verdi ve damadın memleketini herkese ilan etti

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur evleniyor. Damadın memleketini de paylaşan Tayfur, Burak Kalfa ile nişanlı olduğu dönemde maneviyata yönelerek başörtüsü takmıştı. Ünlü şarkıcı sonrada kararını değiştirip başını açmıştı. Şimdi ise yeni bir damat buldu

Tuğçe Tayfur, evlenmeye karar verdi ve damadın memleketini herkese ilan etti
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2023 23:35

Ensonhaber.com sitesinde aktarılanlara göre: Usta sanatçı Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın şarkıcı kızları Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa ile Eylül 2022'de nişanlanmıştı.

Tayfur ile Kalfa, nişan töreninden 16 gün sonra ayrılmış ancak ikili kısa bir süre barışmıştı. Son ayrılıkları olaylı bir şekilde olan Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa'yı kendisine şantaj yapmakla suçlamıştı.

Sivaslı damat buldu

Burak Kalfa ile davalık olan Tuğçe Tayfur, yeni bir aşka yelken açtı. Tayfur, ismini henüz açıklamadığı ve Sivaslı olduğunu söylediği biriyle evlenmeye hazırlanıyor.

Nikâh için hazırlıklara başlayan Tuğçe Tayfur, o anları da sosyal medya hesabından takipçilerine aktardı.

İşte Tuğçe Tayfur'un o paylaşımı

tugce-tayfur-evlenmeye-karar-verdi-4b581722.jpg

"Sivas, nüfusa +1 yazın geliyorum"

Müstakbel eşiyle nikâh işlemleri için vesikalık fotoğraf çektiren Tuğçe Tayfur, "Sivas, nüfusa +1 yazın geliyorum" ifadelerini kullandı.

Başını kapatıp, açtı

Tayfur, Burak Kalfa ile nişanlı olduğu dönemde maneviyata yönelerek başörtüsü takmıştı. Ünlü şarkıcı sonrada kararını değiştirip başını açmıştı