Turabi, Survivor'dan neden ayrıldı? Acun Ilıcalı açıklama yaptı

Yarışmacı Turabi, sağlık sorunları nedeniyle Survivor All Star'a veda etti ve artık kadroda yer almayacak. Acun Ilıcalı Hilmi Cem, Seda ve Avatar Atakan'ın yarışmaya dahil olduğunu bildirdi

Turabi, Survivor'dan neden ayrıldı? Acun Ilıcalı açıklama yaptı
Yayınlanma Tarihi : 08 Şubat 2024 16:08

Gazete Duvar'ın geçtiği habere göre; Survivor konseyinde son gelişmeyi duyuran Acun Ilıcalı, sakatlanan Turabi'nin yarışmaya devam edemeyeceğini duyurdu. 

Ilıcalı, "Survivor'da Turabi kısa sürede büyük iz bıraktı. Geçtiğimiz hafta oyuna çıkarken sakatlığı oldu. 5 gün boyunca doktoruyla görüştü. Sonunda Turabi'den gelen haber maalesef iyi değil. Turabi, yarışmanın geleceğiyle ilgili verdiği kararı bize açıkladı. Survivor All Star'a devam edemeyeceğini söyledi" ifadelerini kullandı. 

HİLMİ CEM İNTEPE, SEMA AYDEMİR VE AVATAR ATAKAN GELİYOR

Ilıcalı, Survivor'a eski yarışmacılarından  Hilmi Cem İntepe, Sema Aydemir ile Avatar Atakan'ın (Çağan Atakan Arslan) dahil olacağını açıkladı. Ilıcalı, Avatar Atakan ve Hilmi Cem'in kırmızı takımda yarışacağını açıkladı.

fotoram-2n7o-jpg.webp

ACUN ILICALI: HİÇ İSTEMEDİĞİMİZ OLAYLAR YAŞANDI

Konseyde ayrıca Nefise, Aleyna ve Nagihan'ın kavgası gündeme geldi. Ilıcalı "Çok çok üzücü olaylar üst üste geldi. Geçmişte de yaşamıştık. Adeta kara bulutlar dolaşıyor diyebiliriz. Hiç istemediğimiz olaylar yaşandı. Yarım kalan konsey ve devamında da krizin Survivor'ı sarması diyebiliriz" dedi.

'NEFİSE SÖZ VERDİ'

Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti:

"Nefise ve Nagihan'la ayrı ayrı konuştum ve gündem Aleyna idi. Nefise'nin yaptıklarını da kabul etmiyoruz Aleyna'ya karşı, tehditvari konuşmalar, agresif hareketler... Kendisine aynun şu soruyu sorduk, eğer bu şekilde devam edeceksen bizim açımızdan yarışmaya devam etmem mümkün değil. Nefise bu açıdan söz verdi."

'SURVIVOR'DA LİMİTİN DOLDU'

Nagihan'la ilgili de konuşan Ilıcalı şu ifadeleri kullandı:

"Nagihan'la görüştük, Nagihan'a aynen şunları söyledim. Survivor'da bizim açımızdan limitin doldu. Bundan sonrası artık tek bir şartla olabilir. Nagihan, bir daha bizim için problem olmayacaksa, agresifliğini görmeyeceksek, sana son bir şans vereceğiz ama eğer senden bu konuda en ufak bir negatif durum görürsek senin için Survivor bitecek. Bundan sonrası sana bağlı" dedik.

Nagihan da, "Bu kadar zorlanacağımı beklemiyordum. Başta sakin bir Survivor yaşa keyfini çıkar dedim kendi kendime. Burası sayesinde hayatımda göremeyeceğim ulaşamayacağım noktalara ulaştım. Hayalini bile kuramayacağım isimlerle işler yaptım. Burası benim ekmek teknem, size çok şey borçluyum. Bu kadar çetin geçeceğini açıkçası beklemedim" dedi. 

'ÖZÜR DİLİYORUM'

Nagihan sözlerine, "Üzgünüm kendime hiç yakıştıramıyorum. Kızım da şunu söylemişti, anne lütfen orada kavga etme demişti. Burada hiç ummadığın anda gerginlikler oluyor. Sevenlerim ve kızım için burada söz veriyorum, asla eski Nagihan'ı göremeyecekler. Öncelikle başta sizden çok büyük özür diliyorum, milyon kez özür diliyorum. Ve tüm ekipten özür diliyorum. Karşı takımdan kendi takımımdan Aleyna'dan olmak üzere özür diliyorum" diyerek devam etti.  

Acun Ilıcalı yaşanan gerginlikler nedeniyle Nagihan'a 5 ödül ceza verildiğini duyurdu. Nefise'ye de 2 ödül ceza verildi.

Kaynak: TV8, GAZETE DUVAR

Etiketler :