Türkiye İşçi Partisi artık magazin dünyasında! Yargı dizisinin yıldızı da aralarına katıldı

Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul İl Sözcüsü Melisa Akyürek, oyuncu Cezmi Baskın'ın TİP'e katıldığını Twitter'dan duyurdu.

Türkiye İşçi Partisi artık magazin dünyasında! Yargı dizisinin yıldızı da aralarına katıldı
Yayınlanma Tarihi : 06 Nisan 2023 01:53

Yargı dizisindeki Merdan karakteriyle uzun bir aradan sonra ekranlara dönen usta oyuncu Cezmi Baskın, Türkiye İşçi Partisi'ne katıldı. 

Gazete Kolektif'te yer alan habere göre; Türkiye İşçi Partisi İstanbul İl Sözcüsü Melis Akyürek, usta sanatçı Cezmi Baskın’ın Türkiye İşçi Partisi’ne (TİP) katıldığını duyurdu.

14 Mayıs 2023 seçimlerine 40 gün kala Türkiye İşçi Partisi’ne ünlü isimlerin ilgisi ve desteği artmaya devam ediyor. Son olarak Akasya Durağı, Vizontele, Düttürü Dünya, Şevkat Yerimdar gibi yapımlarda rol alan tecrübeli oyuncu Cezmi Baskın da TİP saflarına katıldı.

640xauto-1-utr5.jpg

Türkiye İşçi Partisi İstanbul İl Sözcüsü Melis Akyürek, Baskın’ın TİP’e katıldığını Twitter hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Ülkemizin kıymetli sanatçılarından tiyatro emekçisi, oyuncu ve yönetmen Cezmi Baskın aramıza katılarak mücadelemize güç kattı. Eşit ve adil yarınları hep birlikte inşa edeceğiz. Hoş geldiniz!”

Kaynak: gazetekolektif.com