Türkülerin kraliçesi Güler Işık'tan sevindiren haber! Kanseri kinci kez yenmeyi başardı

Güler Işık hayranlarını sevindiren haber geldi! Türkülerin kraliçesi’ olarak bilinen Güler Işık, ikinci kez yakalandığı göğüs kanserini yendi. İyi haberi alan Güler Işık hayranları geçmiş olsun mesajları paylaştılar

Türkülerin kraliçesi Güler Işık'tan sevindiren haber! Kanseri kinci kez yenmeyi başardı
Yayınlanma Tarihi : 10 Eylül 2023 14:27

2015'te meme kanserine yakalanan ve atlatan Güler Işık, ikinci kez yakalandığı kanseri yendi. Sosyal medya hesabından güzel haberi duyuran ünlü türkücü ''Bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim'' dedi.
 

ekran-resmi-2023-09-10-134957.png

Sevincini sosyal medya hesabından paylaşan Işık, "Sizlere müjdeli bir haber vermek istiyorum. Çok şükür filmlerim temiz çıktı, her şey normal. Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim. Doktorlarıma teşekkür ediyorum. İlaç tedavim devam edecek ama iyiyim. Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim." dedi.

Yasemin.com'daki habere göre; Usta sanatçının verdiği haber sonrası sevenlerinden yorum ve beğeni yağdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı; "Çok sevindim Rabbim bütün hastalara şifa versin çooooook güzel haber öpüyorum canım", "Âmin âmin âmin inşallah çok sevindim senin adına Allah’ım bir daha göstermesin Allah’ım dermansız dert vermesin bu arada beyaz başörtü çok güzel yakışmış hanım kızım", "Çok geçmişler olsun Allah şifalar versin", "Gözünüz aydın Allah tüm bekleyenlere müjdeler nasip eylesin", "Rabbim Şafii ismi ile şifalar diliyorum" yorumunda bulundu.

Etiketler :