Tuvalete giderken mikrofonu açık unutan sunucu Ece Üner komik anlara sebep oldu

Oldukça ciddi bir karakter olan Ece Üner inanılmaz bir yayın kazasına yol açtı. Tuvalete giderken mikrofonunu açık unuttu.

Tuvalete giderken mikrofonu açık unutan sunucu Ece Üner komik anlara sebep oldu
Yayınlanma Tarihi : 28 Ekim 2022 00:04

Ece Üner genelde Show TV ana haber bültenini sunarken de oldukça ciddi kimliğiyle bilinen biri. Ece Üner ancak bu kez herkesi güldüren bir olayla gündeme geldi.

YouTube’ta çok konuşulan programlara imza atan Oğuzhan Uğur yine tartışmalı bir konuya dikkat çektiği Babala TV’deki Mevzular Açık Mikrofon programında kamuoyunda “sansür yasası” olarak da bilinen sosyal medya yasası hakkında 4 saati aşan bir yayın yaptı.

Çok sayıda ünlü ismin konuk olduğu programda Ece Üner'de vardı..

tuvalete-giderken-mikrofonu-acik-unutan-ece-unerin-komik-anlari-1.jpg

ECE ÜNER TUVALETE GİTTİ SONRASINDA YAŞANANLAR HERKESİ GÜLDÜRDÜ

Konuklar arasındaki Ece Üner’in tuvalet molası istemesi komik anların başlamasına sebep oldu. Uğur Dündar‘ın konuşması esnasında sessizce tuvalete gitmek isteyen Üner’in mikrofonunun sesini açık unutması stüdyoda ilginç anlar yaşattı. Tuvalet yolunda karşılaştığı biriyle konuşmaya başlayan ünlü sunucunun; “Tuvalete. Yok yok iyiyim. Çok iyiyim” sözleri sayesinde açık olan mikrofon erken fark edilip kapatıldı.

SUNUCU FARK EDER FARKETMEZ MİKROFON KAPATILDI

Sunucu Oğuzhan Uğur’un ise o anlarda sarf ettiği; “Arkadaşlar mikrofonu kapatır mısınız, devamı da olacak belli ki!” sözleri salonda kahkahaya neden oldu.

Ece Üner'in başına gelen bu olay magazinde de haber olunca sosyal medyanın en çok konuştuğu konular arasına girdi.

Kaynak: all.com.tr