TV8'de program yapmaya hazırlanan Demet Akalın'ın partneri belli oldu! Yakışıklı oyuncu ekranlara dönüyor...

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranında program yapmaya hazırlanan ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın programdaki partneri belli oldu. Demet Akalın, genç kızların sevgilisiyle ekranlarda yer alacak.

TV8'de program yapmaya hazırlanan Demet Akalın'ın partneri belli oldu! Yakışıklı oyuncu ekranlara dönüyor...
Yayınlanma Tarihi : 05 Ekim 2023 16:31

Müzik kariyerinin yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ve yorumlarıyla sık sık gündem olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, yeni projesiyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Şu sıralar Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranında yayınlanacak olan programının hazırlıklarını sürdüren Demet Akalın'ın programına dair detaylar belli oldu. Ünlü şarkıcı sürpriz bir isimle ekranlarda yer alacak. 

'HAYATA DAİR NE VARSA KONUŞACAĞIZ'

Gündüz kuşağına yeni bir soluk getirecek henüz adı belli olmayan programın sunucusu Demet Akalın, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda partnerini duyurdu. 

Öğleden sonra yayınlanacak programın sunucusu Demet Akalın, Jess Molho ile bir pozunu paylaşarak; "Hayata dair ne varsa konuşacağız" notunu düştü. Akalın, yeni programının ne zaman yayınlanacağı ve içeriği hakkında henüz bilgi verilmese de Molho'nun ekranlara dönecek olması hayranlarını mutlu etti. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-003.jpg

Erdoğan Kan

Etiketler :