Ünlü oyuncu ve komedyen alkollü araç kullanma suçundan tutuklandı

Ünlü oyuncu ve komedyen Tiffany Haddish, alkollü araç kullanma ve direksiyon başında uyuma suçundan tutuklandı. Aktris Haddish daha önce de benzer bir suçtan tutuklanmış, ancak serbest bırakılmıştı.

Ünlü oyuncu ve komedyen alkollü araç kullanma suçundan tutuklandı
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2023 17:49

'The Carmichael Show', 'Girls Trip' ve 'The Last O.G' gibi bilinen projelerde rol alan Amerikalı oyuncu, komedyen ve yazar Tiffany Haddish, tutuklandı. Los Angeles County'nin batı kısmında bulunan Belverly Hills'te alkollü araç kullanma ve direksiyon başında uyuma suçlarından tutuklanan ünlü oyuncunun haberi dünya basınında geniş yer aldı. 

adsiz-002.png

İlk Suçu Değil

Haberler.com'un derlediği içeriğe göre; Beverly Hills Polis Departmanı yetkilileri cuma sabahı aldıkları bir ihbar üzerinde gittikleri yerde oyuncu Tiffany Haddish'i aracında direksiyon başında baygın halde buldu. Alkollü şekilde araç kullanan şarkıcıyı bir kazaya karışmadan yolun ortasında bulan ekipler, gözaltına aldı. Oyuncu, işlemlerin ardından tutuklandı.

Haddish Ocak 2022 yılında da benzer şekilde alkollü araç kullanmak suçundan tutuklanmış fakat daha sonra serbest bırakılmıştı.

Etiketler :