Ünlü rapçi Eypio'dan hayranlarını yıkan haber! Apar topar hastane kaldırıldı...

'Günah Benim', 'Sen Oyna' ve 'Seni Öptüğüm Sokak' gibi bilinen parçalara imza atan ünlü rapçi Eypio apar topar hastaneye kaldırıldı. İlk açıklama ünlünün kendisinden geldi.

Ünlü rapçi Eypio'dan hayranlarını yıkan haber! Apar topar hastane kaldırıldı...
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2023 17:35

2005 yılın 'A.P.O' adlı albümle müzik piyasasına adım atan ünlü rapçi Eypio, Mustafa Sandal, Kibariye, Faruk Sabancı ve Tuğçe Kandemir gibi ünlülerle yaptığı düetlerle adından söz ettiriyor. Son olarak 'Sen Oyna' adlı parçayla müzik piyasasına alt üst eden ünlü rapçi apar topar hastaneye kaldırıldı. Hayranlarını yıkan haberin ardından ilk açıklama rapçinin kendisinden geldi. 

Sahnede Sancılanan Eypio Hastaneye Kaldırıldı

Haberler.com'un haberine göre; Önceki gün sahne öncesi birden sancılanan ünlü sanatçı apar topar hastaneye kaldırıldı. Apandisti patlayan rapçinin acil ameliyata alındığı ve sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenildi.

adsiz2-004.jpg

Şarkıcının hasta yatağında çekilen bir fotoğrafı hesabından paylaşılarak "Apandisit patladı. Ameliyattan sonra görüşürüz" denildi. Operasyonu başarılı geçen ve hastaneden taburcu olan Eypio, "Arayan, ziyarete gelen herkese teşekkürler. Doktoruma ve sağlık ekibine de teşekkür ediyorum. Ameliyatım iyi geçti ve bugün hastaneden çıktım. Kısa bir dinlenme sonra konserlere devam" ifadelerine yer verildi.

Etiketler :