Yalı Çapkını dizisinin Seyran'ı Afra Saraçoğlu ve Nurgül Yeşilçay arasındaki sır! Nasıl ünlü olduğu ancak ortaya çıktı

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi büyük ilgi görürken en dikkat çeken isim ise dizideki Seyran karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu.. Afra Saraçoğlu ile Nurgül Yeşilçay arasındaki bağlantı ilk kez ortaya çıktı. Seyirciler bilmiyordu

Yalı Çapkını dizisinin Seyran'ı Afra Saraçoğlu ve Nurgül Yeşilçay arasındaki sır! Nasıl ünlü olduğu ancak ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2022 15:15

STAR TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi henüz üç bölümdür ekranda olmasına rağmen büyük ilgi gördü. Dizide Afra Saraçoğlu son dönemin büyük yıldızlarından biri olarak gösteriliyor.

Kendisi gibi oyunculuk yapan Mert Saraçoğlu ile birlikte olan Afra Saraçoğlu'nun Özcan Deniz tarafından keşfedildiği öğrenildi. 

NURGÜL YEŞİLÇAY BAĞLANTISI TEKRAR GÜNDEME GELDİ 

İlk projesinde Nurgül Yeşilçay'ın kızını oynayan Saraçoğlu, Özcan Deniz tarafından keşfedilme hikayesini İbrahim Selim ile Bu Gece programında şu sözler ile anlatmıştı:

NASIL ÜNLÜ OLDUĞUNU KENDİSİ ANLATTI

Akşam'da yer alan habere göre; Annesinin Özcan Deniz'e mesaj atması sonucu keşfedilen Afra Saraçoğlu, olayın tamamını şu sözler ile anlattı:

3fp-nnfbn0s1ga3jfubi-a.jpg

"Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Nurgül Yeşilçay ile fotoğrafını paylaşıyor ve 'başladık biz' yazıyor. Bunun üzerine annem mesaj atıyor. Annem Nurgül Abla'nın kızını canlandıracak renkli gözlü bir kız aradıklarını bilmeden atıyor mesajı. Sonra beni arıyorlar işte... Ben bunu çok büyük bir şans olarak değerlendiriyorum."

Afra Saraçoğlu şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde  Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ile başrolleri paylaşıyor. 

Kaynak: Aksam.com.tr