Yalı Çapkını dizisiyle ünlü olan mekan! Herkesin ziyaretçi akınına uğradı

Star TV ekranlarında yayınlanan Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrollerindeki Yalı Çapkını dizisi ilk dört bölümüyle hem izlenme hem şikayet rekoru kırdı. Dizinin çekildiği yere ise ziyaretçi akını başladı! Akın Akın gidiyorlar

Yalı Çapkını dizisiyle ünlü olan mekan! Herkesin ziyaretçi akınına uğradı
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 20:05

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisiyle ilgili bilgiler seyirciler tarafından merak ediliyor. Dizi izlenme rekorları kırarken aynı zamanda da dizideki çarpık ilişkiler nedeniyle en çok şikayet alan dizi oldu.

Star TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını'nın çekimleri Gaziantep ve İstanbul'da yapılıyor. Dizinin Gaziantep çekimleri Millet Hanı'nda yapılırken, İstanbul sahneleri ise Beylerbeyi Hasip Paşa Yalısı'nda çekildi.

Gaziantep'teki Millet Hanı özellikle seyirciler tarafından yoğun ziyaret alıyor.

3523086-810x458.jpg

Hasip Paşa yalısı ise seyircilerin en çok merak ettiği yerler arasına girmeyi başardı.

Hasip Paşa yalısı Sabancı ailesine ait. 26 odası bulunan yalı Üsküdar'da...

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN HİKAYESİ

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Kaynak: Haberturk.com