Yalı Çapkını'nda yeni sezon öncesi beklenmedik veda! Kimse beklemiyordu...

Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'nun başrollerindeki Yalı Çapkını dizisinde veda! Star TV'nin fenomen dizisinin 2. sezon hazırlıkları devam ederken bir ayrılık haberi geldi. Dizinin kritik karakterinin vedasını kimse beklemiyordu.

Yalı Çapkını'nda yeni sezon öncesi beklenmedik veda! Kimse beklemiyordu...
Yayınlanma Tarihi : 11 Ağustos 2023 00:39

Star TV'de yayınlanan, başrolünü Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı 'Yalı Çapkını' dizisinden yeni sezon öncesi beklenmedik bir veda haberi geldi. 15 Ağustos'ta 2. sezon için sete çıkacak olan dizinin kritik karakterinin vedası hayranlarını üzdü.

Gazete Vatan'da yer alan habere göre; Star Tv'de yayınlanan ve geçtiğimiz sezon her bölümü heyecanla takip edilen Yalı Çapkını dizisinde yeni sezon hazırlıkları başlıyor.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Gözde Kansu, Diren Polatoğulları, Ersin Arıcı, Beril Pozam ve Şerif Sezer'in başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını yeni sezonu merakla bekleniyor.

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz haftalarda Tarık rolüyle izlediğimiz Baran Bölükbaşı'nın diziden ayrıldığı haberi gelmişti.

15 Ağustos'ta ikinci sezon çekimlerine başlayacak Yalı Çapkını'nda sezon öncesi bir veda haberi daha geldi.

Seyran ve Ferit'in arasında adeta bir hayalet gibi dolaşan Pelin karakteri ilk sezon en çok tepki çeken isim olmuştu.

Buçe Buse Kahraman'ın oynadığı Pelin karakteri yeni sezonda olmayacak.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya.jpg

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan