'Yalı Çapkını'nın yıldızı Afra Saraçoğlu sosyal medya kazancıyla dudak uçuklattı! Fahriye'yi de Serenay'ı da geri de bıraktı...

Star TV'de yayınlanan 'Yalı Çapkını' dizisinde canlandırdığı 'Seyran' karakteriyle gönüllere taht kuran Afra Saraçoğlu, sosyal medyada paylaşım başına aldığı ücretle dudak uçuklattı.

'Yalı Çapkını'nın yıldızı Afra Saraçoğlu sosyal medya kazancıyla dudak uçuklattı! Fahriye'yi de Serenay'ı da geri de bıraktı...
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2023 21:49

Halk TV'de yer alan habere göre; Yalı Çapkını dizisi, 9 Haziran Cuma akşamı yayınlanan 36. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Dizinin ikinci sezon çekimleri başladı.

Kısa bir süre sonra izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “Yalı Çapkını” dizisinin setinden ilk kare geldi. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in setten karesi herkesi heyecanlandırdı.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya.jpg

AFRA SARAÇOĞLU, FAHRİYE EVCEN'İ DE SERENAY SARIKAYA'YI DA GERİ BIRAKTI

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla tüm yaz boyunca gündemden düşmeyen Afra Saraçoğlu'nun sosyal medya kazancı ortaya çıktı.

Dergilerin, reklamların, televizyonların ve talkshowların en çok aranılan yüzü Afra Saraçoğlu, paylaşım başına 250 bin TL kazanıyor. Güzel oyuncunun sosyal medyada 8,2 milyon takipçisi var.