Yargı dizisinin başrolü Pınar Deniz'den aşk bombası! Yeni sevgilisi ortaya çıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz yeni bir aşka yelken açtı! Yiğit Kirazcı'dan sonraki sevgilisi belli oldu

Yargı dizisinin başrolü Pınar Deniz'den aşk bombası! Yeni sevgilisi ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 10 Temmuz 2022 15:19

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz, oyunculuk performansı kadar özel hayatıyla da merak ediliyor. Güzel oyuncunun yeni aşkı çok merak ediliyordu. Uzun bir süredir seyirciler Pınar Deniz'i rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırıyorlardı. Hatta ne Kaan Urgancıoğlu ne de Pınar Deniz bu durumdan rahatsız değildi. 

GÖNLÜNÜ KAAN'A KAPTIRDI

Herkes Pınar Deniz'in Kaan Urgancıoğlu ile aşk yaşamasını beklerken Pınar Deniz gönlünü bir Kaan'a kaptırdı. Ancak o Kaan bildiğimiz Kaan Urgancıoğlu değil. Yakışıklığıyla dikkat çeken Kaan Yıldırım oldu. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiayı TV100 gündeme taşıdı. TV100 sitesinde yayınlanan içerikte Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz aşkına dair tüm detaylar ayrıntılarıyla paylaşıldı

Son dönemin iki popüler ismiyle ilgili sürpriz gelişme, gündem yarattı. Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'ın aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Yıldırım'ın Deniz ile beraberliğini ise gözlüğü ve taktığı bileklik ortaya çıkardı.

pinar-lvbk.png

Güzel oyuncunun Urla'daki bir otelden paylaşılan fotoğraf karesinde yakışıklı oyuncunun hiç çıkarmadığı aksesuarlarının görünmesiyle "Yeni aşk" dedikoduları alevlendi.

pinar2-ppwg.png

İDDİALARA SESSİZ KALDILAR

Öte yandan magazin dünyasını sarsan iddiaya ilişkin ne Kaan Yıldırım ne de Pınar Deniz henüz bir açıklama yapmış değil.

Magazin sitelerinin manşetlerine yansıyan olaya ikilinin sessiz kalması aşk iddialarını daha da güçlendirdi.

pinar-deniz-ve-kaan-yildirim-in-ask-yasadigi-15070464-5100-amp.webp

YARGI MERAKLA BEKLENİYOR

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin yeni sezonu da büyük bir merakla beklenmekte. Dizide Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz performansıyla son dönemin yıldızı en fazla parlayan oyuncularından biri.

Dizinin kadrosunda Ana karakter olan Ceylin son bölümde tutuklanmıştı. Nefes kesen bölümleriyle Yargı dizisinin Eylül ayında ekranda olması bekleniyor.

Dün yayınlanan bir haberde de Yargı dizisinin Yunanistan uyarlamasının çekimlerine başlanacağı duyurulmuştu. Yargı dizisi Türkiye'de tutunca komşu ülke Yunanistan'da benzer bir proje için kolları sıvadı. Bu müjdeli haber ise Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon tarafından paylaşılmıştı.