Yargı dizisinin Neva hakimi Başak Gümülcinelioğlu evleniyor! Müstakbel eşiyle samimi fotoğraflar

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Neva karakterine hayat veren Başak Gümülcinelioğlu dünya evine giriyor. Çağrı Çıtanak ile yarın dünya evine girecek olan Başak Gümülcinelioğlu'nun düğün öncesi samimi fotoğrafları da paylaşıldı.

Yargı dizisinin Neva hakimi Başak Gümülcinelioğlu evleniyor! Müstakbel eşiyle samimi fotoğraflar
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2022 22:57

Başak Gümülcinelioğlu son dönemin en popüler oyuncularından birisi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinde 1 sezon boyunca Neva hakim karakterine hayat veren Başak Gümülcinelioğlu başarılı bir performans sergilemişti.

Geçtiğimiz günlerde diziye ölerek veda eden Başak Gümülcinelioğlu hayranlarını derinden üzmüştü. Diziden ayrılığıyla hayranlarını üzen güzel oyuncu bu kez mutlu bir haberle gündeme geldi.

Başak Gümülcinelioğlu yarın dünya evine giriyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan haberde; Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak'ın düğünüyle ilgili detaylarda paylaşıldı.

5-195x300.png

Alışılagelmiş bir düğün çekimindense ünlü fotoğrafçı Cem Talu ile çok şık bir çekime imza attılar!

6-850x604.png

Yarın yakın dostları ve aile üyelerinin katılacağı 300 kişilik bir düğün daveti ile İstanbul’da dünya evine girecek Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak çiftinin düğünlerini iste Ozan Tufan & Rojin Tufan, Kiveli & Dimitris Pelkas gibi ünlü isimlerin düğünlerinin organizasyonunu da gerçekleştiren Güliz Avar (RA Experience) gerçekleştiriyor.

Kaynak: Birsenaltuntas.com

ÇAĞRI ÇITANAK KİMDİR?

Öte yandan Çağrı Çınatak'ın biyografisi de belli oldu. FOX TV'de paylaşılan detaylarda Çağrı Çıtanak hakkında şu bilgiler yer alıyor.

1990 yılında Antakya’da dünyaya gelen Çağrı Çıtanak 10 yaşında temel tiyatro eğitimine başladı ve 4 yıl boyunca eğitim aldı. Daha sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a taşındı ve oyunculuk kariyerine burada başladı. İlk olarak ‘Babam Sınıfta Kaldı’ dizisinin başrolleri arasında yer aldı, daha sonra "Tatlı İntikam", "Ateş Böceği" ve "Vatanım Sensin" projelerindeki performansıyla adından çokça bahsettirdi. Çağrı Çıtanak "Sen Çal Kapımı" dizisinde de  Ferit karakterine hayat veriyordu.