Yargı dizisinin yıldızı Pınar Deniz paylaştığı pozla tepki çekti! Destekçileri de isyan etti

Sosyal medyadan cesur pozlarını paylaşanlar arasına Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz'de dahil oldu. Cicişler Ceyda Ersoy'dan Pınar Deniz'e destek gelirken Ünlü oyuncunun paylaştığı poza hayranlarından tepki yağdı

Yargı dizisinin yıldızı Pınar Deniz paylaştığı pozla tepki çekti! Destekçileri de isyan etti
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2022 16:06

Sosyal medyadan zaman zaman ünlü isimler cesur pozlar paylaşıyor. Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'de akıma uydu. Paylaştığı poz büyük ilgi çekerken çok sayıda hayranı oyunculuğunla gündeme gel böyle paylaşımlarla gündeme gelme diyerek isyan ettiler.

Pınar Deniz ise eleştirilere henüz bir yanıt vermedi.

DESTEK VERENLERDE VARDI

 Cicişler'den Ceyda Ersoy paylaşıma "Kız çıplak olmak istemiş bunun fotosunu da bir güzel paylaşmış. Kendi hayatı kendi seçimi. Yakıştırmayanlar size ne?" dedi.

155564-480x270.webp

Bu yorumu görenler Ersoy'a tepki gösterirken bazı takipçiler ise "Çıplak değil zaten" dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi izlenme rekorları kırarken Pınar Deniz'de bu dizi sayesinde Türkiye'nin tanıdığı yıldızlardan biri haline dönüştü. Daha önce aşk101 dizisiyle de ününe ün katan Pınar Deniz en büyük çıkışını da bu dizi sayesinde yakaladı.

Yiğit Kirazcı ile bir dönem aşk yaşayan Pınar Deniz bu ilişkiyi noktalamış sonrasında da Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başlamıştı.

İkili bir süredir birlikteler.

Düğün beklentileri olsa da henüz iddialara iki isimden de yanıt gelmiş değil. Pınar Deniz oyunculuğunun yanı sıra zaman zaman da sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. 

Kaynak: Yerelingundemi.com