Yargı'ya veda eden Mehmet Yılmaz Ak isyan etti! "Bunu hak etmiyorum"

Yargı dizisinde Pars savcı şoku yaşanıyor. Karaktere can veren Mehmet Yılmaz Ak, kendisine yönelik tepkilere zehir zemberek sözlerle yanıt verdi

Yargı'ya veda eden Mehmet Yılmaz Ak isyan etti! "Bunu hak etmiyorum"
Yayınlanma Tarihi : 15 Mart 2023 01:40

Kanal D ekranında iki sezondur yayınlanan ve reyting rekorları kıran Yargı dizisinin pazar akşamı yayınlanan bölümünde Pars karakteri diziye korkunç bir sonla veda etti. Seyircilerin oyuncuyu görememesi büyük tepkiye yol açmıştı. 

DEHŞETE DÜŞÜREN SAHNE!

Pars savcının elinin bir kuyumcuda üstüne saplanmış bir kalemle bulunması sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı.

SENARİSTE ATEŞ PÜSKÜRDÜLER

Dizidoktoru.com sitesinin aktardığı habere Senarist Sema Ergenekon dizinin fanları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Bunun üzerine yapılan açıklamada  Mehmet Yılmaz Ak'ın dizinin final çekimlerine katılmadığı belirtildi ve "Oyuncumuz ölüm sahnesi için dahi sete gelmeyi reddedince, karakterinin öldüğüne inandırma yolu olarak bulunmuş final sahnesi ise, sözü edildiği gibi bir intikam güdüsüyle yazılmamıştır; hikayeyi tamamlama, havada bırakmama adına gösterilen bir çabanın ürünüdür. Bizleri üzen, oyuncumuzun saygı duyduğumuz bu ayrılma kararından ziyade ayrılış biçimi olmuştur." denildi. 

mehmet-yilmaz-ak-tan-yargi-aciklamasi-bunu-hak-etmiyorum-h32640-e1184.jpg

Mehmet Yılmaz Ak'tan yanıt geldi. Oyuncu bugün yaptığı sosyal medya paylaşımında hakkında çıkan yönlendirmeli paylaşım ve haberlere üzüldüğünü belirtti ve bunu hak etmiyorum dedi. 

İşte Mehmet Yılmaz Ak'ın tam açıklaması: 

screenshot-2-122.png