Yeni dizisiyle ekrana dönüş yapacak olan Nurgül Yeşilçay'ın partneri açıklandı

Nurgül Yeşilçay, Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni dizisiyle setlere dönüyor. Ünlü oyuncunun erkek partneri de belli oldu

Yeni dizisiyle ekrana dönüş yapacak olan Nurgül Yeşilçay'ın partneri açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 20 Aralık 2022 22:32

tv100 ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Nurgül Yeşilçay'ın erkek partneri belli oldu. İddialı bir diziyle Nurgül Yeşilçay yeniden ekranlara dönecek.

Ünlü oyuncu kariyerinin ilk önemli projesi olan “İkinci Bahar”ın da yapım şirketi olan Gül ve Mustafa Oğuz çiftinin patronu olduğu MOST Yapım’la anlaştı.

Deniz Dikilitaş’ın yöneteceği “Veda Mektubu” adlı dizide Kanal D’de seyirciyle buluşacak. Merakla beklenen diziyi unutulmaz projelerin senaristi Mahinur Ergun yazıyor. Yeşilçay’ın Alanur Yıldız rolüne hayat vereceği dizide, kızlarından Aslı’yı Rabia Soytürk oynayacak. Soytürk rolü için kampa girdi ve dans dersleri almaya başladı.

selim-bayraktar-kimdir-selim-bayraktar-kac-14782361-3643-amp.jpg


Çok güçlü bir anne ve kızlarının hikâyesini etkileyici bir dille anlatacak olan dizide Yeşilçay’ın partnerine kimin hayat vereceği merak konusuydu. Bu soru sonunda cevap buldu. Bugüne kadar Muhteşem Yüzyıl başta olmak üzere birçok dizide rol alan ve ülkemizin en iyi karakter yaratan oyuncularının başında yer alan isimlerinden Selim Bayraktar “Veda Mektubu”nda Yeşilçay’ın partnerine hayat verecek. Bayraktar dizide “Ziya” rolüne hayat verecek. Dizinin oyuncu seçimleri sürüyor.