Yeşilçam yıldızı Itır Esen'in son halini görenler gözlerine inanamadı! Adeta yıllara meydan okuyor...

Yeşilçam'ın unutulmayan filmlerinde rol alan 66 yaşındaki usta oyuncu Itır Esen'in son halini görenler gözlerine inanamdı. Usta oyuncu yıllar geçse de güzelliğiyle tekrardan herkesi kendine hayran bıraktı.

Yeşilçam yıldızı Itır Esen'in son halini görenler gözlerine inanamadı! Adeta yıllara meydan okuyor...
Yayınlanma Tarihi : 05 Nisan 2023 00:16

1975 yılında TRT1'de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı 'Nihal' karakteriyle oyunculuk kariyerine adım atan Itır Esen, oyuncuları arasında Münir Özkul, Adile Naşit, Şevket Altuğ, Eriş Akman gibi isimlerin yer aldığı Aile Şerefi filminde Zeynep karakterine Itır Esen hayat verdi. Yeşilçam’ın birçok başarılı filminde rol alan ve şimdilerde 66 yaşında olan Itır Esen’in son hali şaşırttı.

YILLAR ONA DOKUNMUYOR

Son olarak TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde yer alan utsa oyuncu Itır Esen, bir süredir ekranlardan uzak bir hayat yaşıyordu. Gazete Kolektif'in haberine göre; Güzelliği ile dikkat çeken Itır Esen’i görenler “Kelimeler bile kifayetsiz”, “Her zaman çok güzelsiniz”, “Hala o güzelliğinizi görebiliyorum”, “Böylesine genç kalmanızın bir sırrı var mı”, “Yıllara meydan okuyor” yorumlarında bulundu.

yesilcamin-sarisin-guzeli-itir-esenin-son-haline-yorum-yagdi-yillara-meydan-okuyor-3.jpeg

1956 doğumlu olan usta oyuncu, seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in kızı. Yavuz Turgul ile evlenen Itır Esen’in bu evlilikten iki çocuğu var. 

Esen’in rol aldığı yapımlar arasında Bizim Aile, Aile Şerefi, Gülen Gözler, Yeditepe İstanbul, Aliye ve Çemberimde Gül Oya da bulunuyor. Bir dönem fenomen olan Arka Sokaklar ve Doktorlar da da rol aldı.

Kaynak: gazetekolektif.com