Yıllar sonra Nebahat Çehre'den Yılmaz Güney itirafı: Yılmaz'ı ben ayarladım

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın programının konuğu oldu. Çehre, programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yılmaz Güney hakkındaki itirafları da ilk kez ortaya çıktı:

Yıllar sonra Nebahat Çehre'den Yılmaz Güney itirafı: Yılmaz'ı ben ayarladım
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2022 16:16

Oynadığı dizi ve filmlerle en ünlü isimlerden biri olan Nebahat Çehre özel hayatıyla da merak edilen isimler arasında yer alıyor. Habertürk'ten Fatih Altaylı'ya özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan Nebahat Çehre herkesi şaşırtacak bazı bilgiler paylaştı. Yılmaz Güney'le olan aşkı hakkında samimi itiraflarda bulunan Nebahat Çehre adeta açıklamalarıyla geçmişe ışık tuttu. 

Nebahat Çehre, Yılmaz Günay hakkında, "Yılmaz'ı ben ayarladım. Çok yakışıklık bir adamdı. Sinemadaki karakteriyle alakası yok. Disiplin, oyunculuk ve hayata bakış açısından bana çok katkısı oldu" dedi.

1668925248366-nebahatcehre-3.jpg

Eski eşi Yılmaz Güney hakkında konuşan Çehre, "Yılmaz'ı ben ayarladım. (Gülüyor) Çok yakışıklık bir adamdı. Sinemadaki karakteriyle alakası yok. Disiplin, oyunculuk ve hayata bakış açısından bana çok katkısı oldu.

Müthiş disiplinliydi, bende o kadar yer etti ki setlere ben disipline koymak istiyorum, antipatik oluyorum. (Gülüyor) Yılmaz çok ince ruhlu bir insandı.

Eve bir gün çiçeksiz eve gelmemiştir. İç dünyası başka, dışa vuruşu bambaşka oluyordu." ifadelerini kullandı. 

Kaynak : kucuksaat.com