Yılmaz Morgül evlenmek istediği kadını açıkladı! Hande Erçel'e aşkını ilan etti

Şarkıcı Yılmaz Morgül son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle seyirci karşısında olan ve bir süre Kerem Bursin ile aşk yaşayan Hande Erçel'e aşkını ilan etti. Evlenmek istediğini söyledi. Yılmaz Morgül'ün sözleri olay oldu

Yılmaz Morgül evlenmek istediği kadını açıkladı! Hande Erçel'e aşkını ilan etti
Yayınlanma Tarihi : 28 Kasım 2022 21:46

tv8 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programına konuk olan Yılmaz Morgül deprem etkisi yaratacak itiraflarda bulundu. Hande Erçel'e aşkını ilan edip evlenmek istediğini söyledi. Hande Erçel'in nasıl bir yanıt vereceği büyük merak konusu olmuş durumda.

Milliyet'in haberine göre; Usta sanatçı Yılmaz Morgül, bugün konuk olduğu canlı yayında kendisinden 29 yaş küçük Hande Erçel'e adeta aşkını haykırdı. Erçel'i çok sevdiğini ve onu kimseyle kıyaslayamadığını belirten Morgül, "1997 yılında dünyada olsaydı onunla kesin evlenmek isterdim" ifadelerini kullandı. Morgül, daha önce de Yıldız Tilbe'yle evlenmek istediğini söylemişti.

yilmaz-kpk-p5hc-cover.jpg

"EVLENSEYDİM ONU SEÇERDİM"

Morgül, geçtiğimiz aylarda Yıldız Tilbe'nin sahnesine konuk olmuştu. Morgül, meslektaşına övgüler yağdırmıştı:

Eğer evlenseydim ben onu seçerdim, kafamdaki tek insan Yıldız Tilbe. Sen hepimizin Yıldız’ısın. Türkiye seni çok seviyor, ben seni çok seviyorum, teksin. Dünya Emekçi Kadınlar Günü'n kutlu olsun.