Yürek Çıkmazı’nın sevilen oyuncusundan sevenlerini üzen veda! Bir sayfa daha kapandı

TRT1’de dram dizisi Yürek Çıkmazı’nın başroldeki ismi Alp Navruz, sosyal medya hesabı aracılığıyla takipçilerine dikkat çeken bir veda mesajı paylaştı!

Yürek Çıkmazı’nın sevilen oyuncusundan sevenlerini üzen veda! Bir sayfa daha kapandı
Yayınlanma Tarihi : 16 Haziran 2023 09:24

Yürek Çıkmazı dizisi TRT1 ekranlarında izlenme rekorları kırarken Alp Navruz'da dizinin en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu. Dizi severleri üzen bir gelişme yaşandı ve Yürek Çıkmazı final yaptı. Haber7.com sitesinde aktarılan habere göre; Bahadır İnce’nin yönettiği Yürek Çıkmazı, 13 Haziran Salı tarihinde yayına giren final bölümüyle ekranlara veda etti. Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı’nın başroldeki ismi Alp Navruz sosyal medya üzerinden veda paylaşımına imza attı.

x44ox-1686727018-6296.jpg

Rol aldığı ‘Halil Tekin’ karakteriyle adından söz ettiren Alp Navruz’un takipçileriyle paylaştığı gönderisi dikkatleri çekti. Toprak Karaoğlu’nun yazdığı ve Faruk Turgut’un yapımcısı olduğu Yürek Çıkmazı’nın sevilen oyuncusu Alp Navruz minnet dolu sözlere yer verdi.

Navruz, ‘’Çocukluğunu yaşayamayan, sevgiyi doğru yerde doğru biçimde tanıyamayan, hayallerine uzak kalan ama her ne olursa olsun kalbini kirletmeden, kimseyi incitmeden yoluna devam eden yaşlı bir çocuktu #HalilTekin Onun gözünden hayata bakmak, ona hayat vermek büyük bir mutluluk ve tecrübe oldu benim için. Bu yolculukta benimle olan, destek olan herkese teşekkür ederim. Başka yolculuklarda görüşmek üzere. Yürek Çıkmazı…’’ şeklinde ifadeler kullandı.