Zahide Yetiş'ten ses getirecek boşanma itirafı! Kimse bilmiyordu...

Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan başarılı sunucu Zahide Yetiş, 360 TV'de Gökay Kalaycıoğlu'nun konuğu oldu. Yetiş, özel hayatıyla ilgili daha önce duyulmamış bir itirafta bulunarak sosyal medyanın gündemine düştü.

Zahide Yetiş'ten ses getirecek boşanma itirafı! Kimse bilmiyordu...
Yayınlanma Tarihi : 07 Nisan 2023 00:40

1979 yılında Viyana'da dünyaya gelen başarılı sunucu Zahide Yetiş, Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra birçok programda sunuculuk yaparak televizyon dünyasına atım attım. Kanal D ekranında yayınlanan Doktorum programıyla tanınan başarılı sunucunu özel hayatını gözlerden uzak yaşıyordu. 360 TV'de Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan Yetiş, özel hayatına ilişkin dikkat çeken bir itirafta bulundu.

Medya Faresi'nin haberine göre; Oğluyla yaşamaya devam ettiğini söyleyen Yetiş, "İstanbul'da evim var ama çoğu zamanımı İzmir'deki evde geçiriyorum. Oğlumla hayatımıza devam ediyoruz."

Uzun yıllar gündüz kuşağında program sunuculuğu yapan Zahide Yetiş, 360 TV'de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu

2014 yılında Cem Arısoy ile nikah masasına oturan ve Aras adında bir oğlu olan Yetiş'in boşandığı ortaya çıktı.

page-001.jpg

OĞLUMLA HAYATIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Gökay Kalaycıoğlu'nun "Artık Aras'la bambaşka bir yolunuz var" demesi üzerine boşanma sürecinden bahseden Zahide Yetiş, "Aras'la her zaman yeni sayfalar açtık.

Hayat sizi başka yerlere götürebiliyor ve o götürdüğü yerde varlığınıza devam ediyorsunuz. Bu bizim için çok özel bir sene oldu.

İstanbul'da evim var ama çoğu zamanımı İzmir'deki evde geçiriyorum. Oğlumla hayatımıza devam ediyoruz. Baba ve babaannesiyle diyalogumuz devam ediyor."

Özel hayatını basından uzak yaşamaya tercih eden Yetiş, boşanma sürecinin gizli kalmasını istediği için detay vermekten kaçındı.

Kaynak: medyafaresi.com