Zeynep Bastık güzellik için yaptığı şeyi açıkladı: Sır gibi saklıyordu

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, ışıldayan cildiyle güzellik sırrı merak edilen isimler arasında yer alırken sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Zeynep Bastık güzellik için yaptığı şeyi açıkladı: Sır gibi saklıyordu
Yayınlanma Tarihi : 21 Şubat 2024 21:26

gecce.com.tr sitesinin geçtiği habere göre; Sosyal medya hesabından cesur paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Zeynep Bastık bu kez güzellik sırrını paylaştığı bir videoyla duyurdu. Zeynep Bastık'ın paylaşımı kısa sürede olay oldu. 

Instagram'da 2,1 milyon takipçisi bulunan Zeynep Bastık, içi buz dolu kaseye yüzünü daldırdığı anları paylaşarak dikkatleri üzerine çekti. "Günaydın, benim bugün heyecanlı bir çekimim var" notuyla paylaştığı video kısa sürede viral oldu.

Daha önce güzellik rutinini de paylaşan Bastık, "Bol bol su içiyorum. Erken yatmaya çalışıyorum. Nemlendiriciden başka bir şey kullanmıyorum. Rutin olmasa da her boşlukta cilt bakımına gitmeye çalışıyorum." açıklamasını yapmıştı.

Ünlü şarkıcının doğal ve basit güzellik sırrı, takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Bastık'ın bakım rutini ve içi buz dolu kaseyle cilt bakımı yöntemi, genç yaşına rağmen ışıldayan cildinin sırrı olabilir.