Zeynep Bastık hayranlarını korkuttu. Hastanelik oldu. Bir süre sahnelerde olamayacak

Son dönemin en popüler şarkıcılarından biri olan Zeynep Bastık hastanelik oldu. Genç şarkıcının bir süre sahnelerde yer alamayacağı da öğrenildi.

Zeynep Bastık hayranlarını korkuttu. Hastanelik oldu. Bir süre sahnelerde olamayacak
Yayınlanma Tarihi : 17 Aralık 2022 22:47

Genç şarkıcıdan gelen haber sevenlerini çok üzdü. Zeynep Bastık hayranlarını korkutan haber kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. 

Türkiye onu youtube üzerindeki yayınlarıyla tanıdı ve çok sevdi. Şarkıcı Zeynep Bastık, merdivenlerden kayıp düşmesi sonucu omurga kemiklerinden iki tanesinin kırıldığını duyurdu. Bastık, "Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde, kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım" dedi.

 Zeynep Bastık, geçirdiği kazayla ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: 

zeynep-bastikin-hayali-ik-988.jpg

"Selam dostlar. Ben iki gece önce merdivenlerden kayıp düşme sonucu omurga kemiklerimden iki tanesini kırmış bulunuyorum. Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Ciddi ağrılar ve harekete bağlı olarak sancılar çekiyorum ama iyi olacağım. Bir süre konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. En çok da bunun için üzgünüm... Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza solunuza dikkat edin. En kısa zamanda bomba gibi dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum." 

SEVENLERİNDEN MESAJ YAĞDI

Öte yandan Zeynep Bastık'a sevenlerinden geçmiş olsun mesajları yağdı. Zeynep Bastık'ın bir süre dinleneceği ve sonrasında sahnelere geri döneceğini öğrenen hayranları bir an önce iyileşmesi için dua ettiklerini belirten yorumlar yaptılar. ( DUVAR)