Acun Ilıcalı yeni bir futbol takımı daha satın alıyor, Ülkeyi de açıkladı

İngiltere 2. Ligi Championship’te mücadele eden Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, yeni takımını hangi ülkeden satın alacağını resmen açıkladı.

Acun Ilıcalı yeni bir futbol takımı daha satın alıyor, Ülkeyi de açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 28 Mart 2024 18:23

Acun Ilıcalı, medya ve iş dünyasındaki başarılarıyla tanınan bir isim olarak adını duyurmaya devam ediyor. Son olarak, İngiltere 2. Ligi Championship’te mücadele eden Hull City’nin sahibi olarak bilinen Ilıcalı, futbol dünyasındaki yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor.
 

YUNANİSTAN'DA İSTEDİĞİMİZİ BULAMADIK YENİ HEDEF SLOVENYA

Sporx'in haberine göre; Rotayı Slovenya’ya çevirdiğini açıklayan Ilıcalı, “Şimdi Slovenya’yı düşünüyoruz. Yunanistan’da bir vakit geçirdik ama istediğimiz takımı bulamadık. Şimdi Slovenya Ligi’nin bizim için doğru bir yer olduğunu düşünüyoruz ekip olarak.

Bir değişiklik olmazsa Slovenya’dan yakın bir zamanda takım alabiliriz. Slovenya’da takım alma projem var.

Kendisi de Sloven olduğu için görüştük. Fenerbahçe maçından sonra İstanbul’da da bir araya geldik. O konuda sağ olsun hem dünya hem Avrupa futbolunu konuşmak çok güzel bir şey.

Bazı fikirleirm var dünyadaki futbolla ilgili onları anlattım ona. Sağ olsun o da dinledi. Slovenya’daki kulüp konusunda görüşmelerimiz var. Bakalım kısmet artık” ifadelerini kullandı.