"Şampiyon olacak" demişti: Astrolog Meral Güven'den Fenerbahçe taraftarlarına: Oh canıma değsin, beter olun

Fenerbahçe'nin son haftalarda yarışta geride olmasına rağmen şampiyon olacağını iddia eden Meral Güven'in tahmini ile ilgili çok sayıda yorum yapıldı

"Şampiyon olacak" demişti: Astrolog Meral Güven'den Fenerbahçe taraftarlarına:  Oh canıma değsin, beter olun
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2024 18:19

 Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası Güven, gelen yorumlara Fenerbahçe taraftarına dikkat çeken sözlerle cevap verdi.


Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını iddia eden Meral Güven'in tahmini boşa çıkınca, kendisiyle ilgili çok sayıda yorum yapıldı. Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası Güven, gelen yorumlara Fenerbahçe taraftarı ile ilgili sert cevap verdi.


Astrolog Meral Güven paylaşımında şu ifadelere yer verdi:  


"Yüce Mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfür edip, beni tehdit ediyordunuz ve adamın böyle işte hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun. Allah'a ortak koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin. Yarabbim çok şükür. Beni Allah gibi gördünüz ya alın bakalım sonuca, beter olun öyle küfür edilmez böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar."

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, ‘Fenerbahçe mucize bir şekilde şampiyon olacak’ diyen ve Galatasaray’ın Konyaspor galibiyeti sonrası sosyal medya hesaplarından Fenerbahçeli taraftarları hedef alan Meral Güven hakkında soruşturma başlattı.