Vedat Milor'dan Fenerbahçeli taraftarları kızdıran yorum

Ünlü yemek eleştirmeni Vedat Milor, Galatasaray şampiyonluğunu kutlarken tepkilerin odağı oldu. Vedat Milor kendisini eleştiren bir kişiye, “Şikebahçe tescilli” diye yanıt verince tepkilerin odağı oldu

Vedat Milor'dan Fenerbahçeli taraftarları kızdıran yorum
Yayınlanma Tarihi : 30 Mayıs 2024 19:14

Vedat Milor'dan Fenerbahçe taraftarlarını çileden çıkaran yorum. Oda TV'nin aktardığı habere göre; Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlayan yemek eleştirmeni Vedat Milor paylaştığı videoya “Galatasaray’ın şampiyonluğunu büyük bir coşkuyla kutluyoruz! Adriatik’ten Scampi ve Ragusa usulü Paccheri ile başladık. Yanında Castelli di Jesi’den enfes bir Verdicchio şarabı. Minik kalamar ve dülger balığı ile devam ettik. Kapanışı ise klasik limon sorbe ve votka ile yaptık. Bu unutulmaz geceye ve Cimbom’un zaferine kadeh kaldırıyoruz! Kibarlığımdan engelleme dedim Fenabahçe’yi federasyon ve hakemlerin ittirip ittirip son haftaya getirmesi demedim!” İfadelerini kullandı.

Vedat Milor’u eleştiren bir kullanıcı “Haram ve şikeyle gelen bir şampiyonluk kutlanmaz. Unfollow (Engel)” diye yazdı.

Vedat Milor bu yoruma, “Şikebahçe tescilli” ifadeleriyle yanıt verdi. Fenerbahçe taraftarları Vedat Milor’e bu paylaşımı nedeniyle tepki gösterdi.

whatsapp-image-2024-05-30-at-18-toaa.jpg