Annelerin Telefonunda Olması Gereken 5 Uygulama

Akıllı telefonunuzda bu 5 uygulamaya yer verin! Her anne bu uygulamaları kullanmalı

Annelerin Telefonunda Olması Gereken 5 Uygulama
Yayınlanma Tarihi : 16 Haziran 2023 15:42

Akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası haline geldi. Peki, annelerin telefonunda olması gereken uygulamalar nelerdir? Bu yazıda, annelerin hayatını kolaylaştıracak, bebeğin gelişimini takip etmeye yardımcı olacak ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak 5 uygulamayı tanıtacağız.

1. ebebek: Bebek alışverişi için en güvenilir ve kolay adres olan ebebek uygulaması, annelerin telefonunda mutlaka olması gereken bir uygulama. Uygulama ile bebeğinizin ihtiyaçlarını daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilir, kampanya ve indirimleri takip edebilir, ürün yorumlarını okuyabilir ve bebeğiniz için en uygun seçimi yapabilirsiniz.

2. bebek+: Philips tarafından geliştirilen bebek+ uygulaması, hamilelik sonrası devam niteliğinde de kullanılabilen bir uygulama. Uygulama, bebeğinizin gelişimi hakkında bilgi verirken, konuyla ilgili uzmanların görüşlerini de içerisinde bulunduruyor. Ayrıca, bebeğinizin kilo ve boyunu takip edebilir, aşı takvimini görüntüleyebilir ve bebeğinizle ilgili fotoğraf ve videolarınızı saklayabilirsiniz.

3. Gurme Bebek: Bebeğinizin sağlıklı beslenmesi için çok sayıda yemek tarifi sunan Gurme Bebek uygulaması, annelerin en büyük yardımcısı. Uygulama ile bebeğinizin yaşına uygun ek besinlere geçiş önerileri alabilir, lezzetli ve pratik yemekler hazırlayabilir ve bebeğinizin damak zevkini geliştirebilirsiniz.

4. İlk6Yıl: Açev tarafından geliştirilen İlk6Yıl uygulaması, bebeklikten çocukluk dönemine kadar annelere birçok konuda yardımcı oluyor. Uygulama ile bebeğinizin zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişimini destekleyecek aktiviteler bulabilir, bebeğinizle kaliteli zaman geçirebilir ve ebeveynlik becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama içerisinde bağış ve alışverişte yapabiliyor, diğer annelerle iletişim kurabiliyor ve sorularınıza cevap arayabiliyorsunuz.

5. Netflix: Anneler de zaman zaman kendilerine vakit ayırarak eğlenmeyi hak ediyor. Netflix uygulaması ile binlerce film, dizi ve belgesel arasından istediğinizi seçebilir, bebeğiniz uyurken veya siz dinlenirken keyifli saatler geçirebilirsiniz. Netflix uygulamasının en güzel yanı ise izleme alışkanlıklarınıza göre size öneriler sunması ve istediğiniz zaman durdurup devam edebilmeniz.

ULUSALPOST.COM - EDİTÖR