Genç teknoloji yazarı Okan Güleş teknoweek.com adıyla yeni bir site kurdu

Türkiye'nin geleceği teknolojiye yön veren genç yazarlarından biri olan Okan Güleş, kendisinin yönettiği bir internet sitesi kurarak teknoloji dünyasına adım attı. Teknoweek.com adıyla yayına başlayan site şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı

Genç teknoloji yazarı Okan Güleş teknoweek.com adıyla yeni bir site kurdu
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2023 01:08

Son zamanlarda Türkiye'nin teknoloji alanında yükselen yıldızı Okan Güleş, kendi yönettiği internet sitesiyle adından sıkça söz ettiriyor. Teknoloji dünyasına yön veren genç girişimci, https://teknoweek.com/ adresinde yayına başlayan sitesiyle birçok kişinin ilgisini çekiyor.

Adanalı olan Okan Güleş, birçok haber sitesi, TV kanalı ve YouTube kanalında sıkça yer alarak adını duyurmuş bir isim. Kendi internet sitesini kurarak bu alandaki başarısını bir adım daha ileriye taşıyan Güleş, siteyi günlük olarak güncelleyerek takipçilerine en son teknoloji haberlerini sunuyor.

Başarılı girişimci Okan Güleş tarafından kurulan site, kısa sürede birçok haber kaynağı olarak kullanılmaya başlandı. Teknoloji dünyasındaki yenilikleri yakından takip etmek isteyenler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelen https://teknoweek.com/, her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor.

Ulusalpost.com olarak teknoweek.com sitesine yayın hayatında başarılar dileriz.