WhatsApp'ta sevgilinizi deli edecek yeni özellik, artık gizleyebileceksiniz

Uzun zamandır son görülme saatini kapatmaya olanak sağlayan WhatsApp’ın beklenen çevrimiçi durumu gizleme özelliği de alacağı açıklandı. Bu özellik çiftlerin arasını açabilir

WhatsApp'ta sevgilinizi deli edecek yeni özellik, artık gizleyebileceksiniz
Yayınlanma Tarihi : 05 Temmuz 2022 02:14

Uzun bir süre önce son görülme saatini kapatan WhatsApp’ın son özelliği çiftlerin arasını açacak türden oldu. WhatsApp’ın son özelliğine göre artık çevrimiçi durumunuzu gizleyebileceksiniz.

Bilindiği gibi çevrimiçi durumunu görmek şuan mümkün. Sohbet penceresi açıldığında eğer karşı taraf çevrimiçi ise bunu görebiliyoruz.

ARTIK KOLAY YALAN SÖYLENEBİLECEK

Örneğin sevgiliniz sizinle yazışmak istemediği zaman uyumak istediğini belirtebilir. Geri planda ise başkalarıyla sohbete devam edebilecek. Bu özellik sevgilileri deli edeceğe benziyor

ShiftDelete'den aktarılan bilgilere göre; Mesajlaşma uygulaması için çevrimiçi ifadesi, bir kullanıcının internete bağlanmasıyla görünür. Yani karşıdaki kullanıcı mobil, bilgisayar veya web fark etmeksizin çevrimiçi olduğunuzu görebilir. Uygulama birçok gizlilik özelliği getirse de, kullanıcılar bugüne kadar çevrimiçi olup olmadıklarını gizleyemiyordu.

WABetaInfo tarafından paylaşılan son WhatsApp beta özelliği, kullanıcıların çevrimiçi durumlarını kimlerin görebileceğini seçmelerine olanak tanıyor. Ekran görüntüsüne göre kullanıcılar, gizlilik ayarlarındaki ‘Son Görülme ve Çevrimiçi‘ durumlarını gizleyebilecek.