Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş'tan şarkıcı Teoman'a teşekkür mesajı

Teoman mirasını nereye bırakacağını açıklamıştı. Konuyla ilgili Bakan Göktaş " Teoman'ın, mirasının bir bölümünü devletimizin himayesi altında bulunan çocuklarımıza bağışlayacağını ifade etmesinden büyük bir mutluluk duydum" açıklamasında bulundu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş'tan şarkıcı Teoman'a teşekkür mesajı
Yayınlanma Tarihi : 24 Haziran 2024 00:05

Ulusal Post - Ünlü şarkıcı Teoman, verdiği bir röportajda, vasiyetini açıkladı.

Teoman, "Kanuni düzenlemeler nedeniyle vasiyetimi istediğim gibi yazamadım ama. Ölümüm halinde birikimlerimin dörtte biri çocuk esirgeme kurumuna gidecek. Gerisini doğal mirasçım olarak kızım alacak" ifadelerini kullandı.

Bakandan şarkıcı Teoman'a teşekkür

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "mirasının bir bölümünü devlet himayesindeki çocuklara bağışlayacağını" ifade eden şarkıcı Teoman'a teşekkür etti.


Göktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Sanat dünyamızın değerli ismi Teoman'ın, mirasının bir bölümünü devletimizin himayesi altında bulunan çocuklarımıza bağışlayacağını ifade etmesinden büyük bir mutluluk duydum. Hepimize emanet olan, ikbalimiz, istikbalimiz, en kıymetlilerimiz yavrularımıza daha iyi bir gelecek sunmak adına atılan her türlü adım büyük bir takdiri hak ediyor. Örnek oluşturacağını umduğumuz bu kıymetli karar nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum." 

( Haber Merkezi )