Akşener kirizi büyüyor! Müsavat Dervişoğlu canlı yayında ateş püskürdü

Meral Akşener’in Erdoğan’la görüşmesi hakkında konuşan Müsavat Dervişoğlu sert sözlerle görüşmeyi eleştirdi. Ben kimsenin memuru değilim diyen Dervişoğlu rest çekti

Akşener kirizi büyüyor! Müsavat Dervişoğlu canlı yayında ateş püskürdü
Yayınlanma Tarihi : 09 Haziran 2024 19:32

Eski İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesi hakkında konuşan Müsavat Dervişoğlu sert tepki gösterdi.

BEN KİMSENİN MEMURU DEĞİLİM

Habertürk TV canlı yayınına konuk olan İyi Parti Genel Başkanı Dervişoğlu, “Ben bu partinin genel başkanıyım, partinin dününe bugününe yarınlarına sekte vuracak adımlara izin vermem. Ben kimsenin memuru değilim” dedi.

GÖRÜŞMEYİ OLUMLU BULMADI

Görüşmeyi olumlu bulmadığını vurgulayan Dervişoğlu, "Beni ilgilendiren tarafı İYİ Parti'nin genel başkanı ben iken Sayın Erdoğan'ın Sayın Akşener ile görüşmesi. Muhatap olarak benim alınmam gerekirdi. Bazı insanlar boyuna posuna bakmadan Hasan Dağı'na oduna gitmeye kalkışırlarsa şayet işte o zaman benden ummadıkları bir tepkiyi görebilirler. Ben bu partinin genel başkanıyım, partinin dününe bugününe yarınlarına sekte vuracak adımlara izin vermem. Ben kimsenin memuru değilim." diye konuştu.