Ali Mahir Başarır protesto sonrası çılgına döndü! Vatandaşa ağır sözler

CHP Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, memleketi Mersin'de konuşma yaptığı sırada, bazı partililer tarafından ağır sözlerle protesto edildi. Ali Mahir Başarır'ın tavrına sosyal medyadan tepki yağdı

Ali Mahir Başarır protesto sonrası çılgına döndü! Vatandaşa ağır sözler
Yayınlanma Tarihi : 10 Şubat 2024 22:21

 CHP Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, partisinin Mezitli ilçe başkanlığı önünde gerçekleştirdiği açık hava toplantısı sırasında bir grup vatandaş tarafından protesto edildi. Protesto sosyal medyada kısa sürede olay oldu. CHP Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ise kendisini protesto edenlere şok edici bir ifade kullandı. 

CHP eski lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyen yurttaşlar, Başarır'ın otobüs üzerinde konuşma yaptığı sırada 'Faizci', 'Kılıçdaroğlu'nu sen hançerledin', 'Yazıklar olsun sana', 'Kılıçdaroğlu sizi sırtında taşıdı', 'Kılıçdaroğlu'nun sayesinde oradasın' diye bağırdı.

CHP'Lİ BAŞARIR'DAN VATANDAŞLARA YÖNELİK TEPKİ ÇEKEN SÖZLER

Protesto üzerine kısa süreli gerginlik yaşanırken, Başarır ise kendisini protesto eden partililere yönelik "O AK Parti'nin, sarayın trollerini atın oradan" dedi.

ÖNCE KILIÇDAROĞLU SONRA ÖZGÜR ÖZEL

CHP Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığı sürecinde yoğun destek vermişti. Kılıçdaroğlu'na karşı değişim talepleri başladığında ise Özgür Özel ile hareket eden CHP Grup Başkanvekili ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır kongrede Kemal Kılıçdaroğlu'na destek vermemişti.

Etiketler :