CHP'nin zaferi sonrası Sinan Oğan ortaya çıktı... Yeni parti sinyali verdi

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda "Cehennemin kapılarını kapatacağız" diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini açıklayan Sinan Oğan, CHP'nin kazandığı yerel seçimler sonrası açıklamalarda bulundu

CHP'nin zaferi sonrası Sinan Oğan ortaya çıktı... Yeni parti sinyali verdi
Yayınlanma Tarihi : 01 Nisan 2024 13:51

Oda TV'deki habere göre; Yerel Seçimler sona erdi. CHP seçimleri, Türkiye genelinde aldığı %37.74'lük oy oranıyla birinci sırada tamamlayarak kazandı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde "Cehennemin kapılarını kapatacağız" söylemi sonrası ikinci turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a desteğini açıklayan Sinan Oğan, yerel seçimler sonrası ortaya çıktı ve yeni parti kurma sinyali verdi.

X Paylaşımında Sinan Oğan şunları söyledi:

"Büyük bir olgunluk ve demokratik bir havada geçen yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kazanan adayları tebrik ediyorum.

Seçimlerin özellikle de Türk Milliyetçileri açısından ciddi bir şekilde masaya yatırılması ve değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçimin merkezi haline getirdiğimiz Türk milliyetçilerinin, kendisini temsil iddiasındaki partilerin maalesef bu seçimlerde gerekli başarıyı gösteremedikleri görülmektedir.
 

ekran-resmi-2024-04-01-12-8eej.png