Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan Mesajı: Yavrularımızın Her Günü Bayram Neşesi İçinde Geçsin

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı X hesabından paylaştığı bir mesajla kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan Mesajı: Yavrularımızın Her Günü Bayram Neşesi İçinde Geçsin
Yayınlanma Tarihi : 23 Nisan 2024 19:19

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'nin açılışının 104'üncü yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.

'Yavrularımızın Her Günü Bayram Neşesi İçinde Geçsin'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, X  hesabından yaptığı paylaşımda; "Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 104'üncü yıl dönümünü ve gözümüzün nuru evlatlarımızın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı yavrularımızın her gününün bayram neşesi içinde geçmesini temenni ediyorum. Büyük Millet Meclisimizin ilk Başkanı, Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ülkemizin bugünlere gelmesinde katkısı olan herkesi saygıyla anıyorum. İstiklalimiz ve istikbalimiz uğrunda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin her birine Allah'tan rahmet niyaz ediyorum." ifadelerini kullandı. 

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :