Fulya Öztürk’ten ‘cephede şov’ çıkışı! Karşında Fulya Öztürk var aslanımmm!

CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk roket saldırısı sırasındaki tavırları nedeniyle tartışma yaratmıştı ve birçok kişi tarafından sert sözlerle eleştirilmişti. Öztürk, kendisini eleştirenlere x hesabında yanıt verdi.

Fulya Öztürk’ten ‘cephede şov’ çıkışı! Karşında Fulya Öztürk var aslanımmm!
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2023 19:18

Fulya Öztürk’ün savaş muhabirliği performansı tartışılıyor.  İsrail ve Hamas arasında yaşanan savaşı takip etmek ve son gelişmeleri aktarmak için savaş bölgesinde bulunan CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk eleştirilerin hedefi oldu.

Öztürk, son olarak savaş bölgesinde bilgileri ve yaşananları aktarırken içinde bulunduğu ‘abartılı’ tavırlar nedeniyle gündem oldu. 

Fulya Öztürk’ün ve NTV muhabiri Osman Terkan’ın bulunduğu alana gerçekleşen roket saldırısı sırasındaki tavırları karşılaştırıldı. 

Birçok kullanıcı Fulya Öztürk’ün “şov yaptığını” söylerken, bazı kullanıcılar da Öztürk’ün korktuğunu ve bunun normal olduğunu dile getirdi.

Bu eleştirilerin ardından Öztürk, Twitter’da gelen eleştirilere yanıt verdi. 

Öztürk, “Dert Fulya gibi olmak. Olamadığı için çıldırmak rezil oluyorlar rezil. Herkes bu kim olduğu belli olmayan adamı linçliyor . Höst derler adama karşında Fulya Öztürk var aslanımmm :))) Yerler seni dikkat et” dedi.

“Siz beni yenemezsiniz”

Öztürk, X platformundaki hesabından yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı:

“Siz ne aşağılıksınız ya?

Ben roket atılırken yayında değildim
“Beni gör” derken rejiye kendimi fark ettirmeye çalışıyordum.
Yayının ben de olduğunu anladığım an da sakin bir şekilde 1 saat Yayın yaptım

O görüntüler ise ; Ekibimizin bakın o anlar Yayın öncesine nasıl yansıdı şeklinde yayınlamış. Siz de alıp sanki ben yayında öyle yapmışım gibi algı yaratıyorsunuz . Halbuki yayına girdiğim an son derece sakinim. Benim kaçıncı zor bölge görevim bu siz kimsiniz ya?

Sizi Allah’a havale ediyorum

Ama size son bir not .
Siz beni yenemezsiniz . hep daha iyi yerlere çıkar benımm yolum… Fark etmiyor musunuz?”