Rasim Ozan Kütahyalı’dan ‘Ergenekon’ itirafları! Baş aktörlerinden biriydim

Rasim Ozan Kütahyalı, YouTube'da katıldığı programda itiraf niteliğinde bir açıklama yaptı. Flu Tv’de İlker Canikligil’in sunduğu programa konuşan Rasim Ozan Kütahyalı açıklamalarıyla AK Parti'yi de çok kızdıracak

Rasim Ozan Kütahyalı’dan ‘Ergenekon’ itirafları! Baş aktörlerinden biriydim
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2023 15:34

Rasim Ozan Kütahyalı, Flu Tv’de İlker Canikligil’in sunduğu programa katıldı. 

Kütahyalı, FETÖ’nün Ergenekon-Balyoz kumpaslarına dair itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.

Taraf gazetesinde yazarlık yaptığı süreçte “vesayeti temizleme” operasyonu yaptıklarını kabul eden Kütahyalı, “2008-2011 arasında askeri vesayeti ve generalleri çökerttik. Ben de bu sürecin baş aktörlerinden biriyim. Burada onun için de içeri giren… Abi yorum yapsınlar. Bir şey diyeyim mi? Ergenekon konusu değil mi? Ulusalcı, devletçi, ‘Gerekirse devlet adam da vurur’ diyen kafa… Bence ‘Ergenekon terör örgütü’ uydurma. Ama öbek öbek bir çeteciler vardı. Ya zaten Ergenekoncular bugün iktidar yahu.” dedi.

Öte yandan Kütahyalı, “Fazıl Say, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adamıdır. Muhalif görünmesinin bir önemi yok. Tayyip Erdoğan’a muhalif olamazsın. Ersan Şen bu devletin adamıdır, bu devletin emrindedir.” dedi.

veryansintv.com sitesindeki habere göre; Kütahyalı, Candaş Tolga Işık’a yönelik olarak da, “Kusura bakmasınlar, salak muhalif gençlerin sevdiği bir grup var değil mi? Adam geçenlerde Selçuk Bayraktar’ı konuk etti, ‘Bana oy verir misin?’ dedi, ‘Tabii ki oy veririm’ dedi. Bunu muhalif görüyorsan tebrik ediyorum sizi.” dedi.

Kaynak: veryansintv.com / Flu Tv