Acun Ilıcalı hüsrana uğradı.. Survivor çöküşte..

Yılın 12 ayını iki yarışmayla 'kapatan' Acun Ilıcalı yemek yarışmasındaki başarıyı bu yıl Survivor'da elde edemeyince hüsrana uğradı.

Acun Ilıcalı hüsrana uğradı.. Survivor çöküşte..
Yayınlanma Tarihi : 21 Mart 2023 03:10

Yılın altı ayını Master Chef'le altı ayını da Survivor yarışmasıyla 'kapatan' Acun Ilıcalı için Survivor'da bu kez işler iyi gitmiyor.

Halk TV'de yer alan habere göre; Bu sezon yayınlandığı ilk bölümde yüksek reyting alan yarışma düşüş ivmesine girmişti.

Reytinglerinde Survivor'ın tüm kategorilerde 7. sıraya kadar gerilediği görüldü.

kapak-091036.jpg

Survivor 2023'ün ünlüler kadrosunda yer alan şarkıcı Berdan Mardini ve Seçkin Piriler zor şartlar nedeniyle yarışmadan çekildi.

Survivor Panorama yayınında konuşan Acun Ilıcalı, Nagihan Karadere hakkında "Hangi özelliğiyle birinci olacaktı ben çözemedim" dedi. Karadere bu sözlere "Beni yayına bağlayın" diyerek tepki göstermişti.

ZORUNLU AYRILIK

Öte yandan Survivor yarışmasında da zorunlu bir ayrılık yaşandı.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Zeynep Alkan'ın yarışmaya veda ettiğini duyurdu.

090931438-zz.jpg

Cumhuriyet'in derlediği habere göre; Survivor Zeynep'in babası Hamdi Alkan ile de görüştüklerini, onun da durumdan haberdar olduğu ve yaşananlara üzüldüğünü dile getiren Ilıcalı, "Ameliyatı elinden olması gerektiği olduğu için, 'Ameliyat olsun ve geri gelsin!' dedik. Bu toleransı Zeynep için gösterebilirdik. Ancak gelen raporlar şu anda bu ameliyat sürecinin tahminimizin çok daha üzerinde olacağı. Bu da şu demek, kendisine çok geçmiş olsun diyoruz. Zeynep'in Survivor hayatı sona erdi" dedi.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

090938844-z2.jpg

Survivor yarışmasında eleme adayı da açıklandı. Belirlenen aday Murat Eken oldu.